Aktualności

A-KLASA

• autor: burza2010, 2011-06-13 15:44

Porażka u siebie.....

Nasza drużyna seniorów uległa na włąsnym boisku drużynie Polonii Bystrzyca KŁ. 2:4.Losy meczu rozstrzygły się już w pierwszej połowie.Goście objęli prowadzenie w 4min. po kontrowersyjnym rzucie karnym,wyrównał bardzo szybk, bo minutę po stracie bramki płaskim strzałem po ziemi Kamil Wandzel,nie bez winy bramkarza.Póżniej ponownie goście objeli prowadzenie w 14min.,a że historia zatacza koło to Burza po rzucie rożnym wykonywanym przez K.Wandzla i dokładnej centrze w pole karne i Damian Lis strzałem głową daje nam remis w 16min meczu!!!Póżniej to dwie bramki ze spalonego dla drużyny Polonii i do przerwy schodzimy z wynikiem 2:4.Po przerwie szarpana gra,dużo strat i niedokładności w jednym i drugim zespole i nie strzelony karny przez nasz zespół.W podsumowaniu trzeba dodać,że wygrał zespół lepszy tylko szkoda,że po błędach sędziów.