z Zamkiem Kamieniec Ząb. wiosna 2012 2:o dla BURZY

Aktualności

Kolejka nr3

• autor: burza2010, 2011-08-29 08:08

Miało być zwycięstwo,a .......

W 3 kolejce A-Klasy nasz zespół podejmował rywala z Wojborza i jak się okazało nie poradził sobie z drużyną ATS przegrywając 2:3.

Goście od początku meczu chcieli udowodnić,że przyjechali po 3 pkt do Dzikowca.Byli od początku drużyną,która  przejęła incjatywe i szukała strzelenia bramki.W 15 min. zawodnik ATS trafia z 10 metra w poprzeczkę.Dopiero po tej sytuacj nasz zespół zaczął przeważać i w 20 min D.Lis nie trafił czysto w piłkę i 100% sytuacja została zaprzepaszczona.W odpowiedzi ATS strzela bramkę,a pózniej podwyższa tuż przed przerwą na 0:2.W drugiej połowie nasi zawodnicy śmielej atakują zespół ATS i stwarzają sobie sytuację,których nie wykorzystują.Dopiero w 66 min M.Pawlak uderza w krótki róg bramkarza z rzutu wolnego i nasz zespół strzela bramkę kontaktową i jest 1:2.Gdy już się wydaje,że nasz zespół zdecydowanie zaatakuję goście z Wojborza strzelają bramkę i wynik brzmi 1:3.W 90 min nasz zawodnik strzela na bramkę,piłkę z pustej bramki wybija ręką zawodnik z Wojborza za to zagranie dostaję czerwoną kartkę.A nasz zespół wykorzystuję rzut karny,pewnym egzekutorem jest M.Grygierczyk.

Podsumowując nasz zespół zagrał słaby mecz,dużo błędów i masę niecelnych podań oraz nieporadność w środku pola boiska,gdzie goście przejmowali prawie wszystkie piłki.Na plus zaliczyć trzeba poprawa sytuacji kadrowej.