Aktualności

Kolejka nr29

• autor: burza2010, 2012-06-04 08:18

Porażka z liderem....

Nasz zespół przegrał wyjazdowy mecz w Lądku Zdrój 3:2,choć zasłużył na lepszy wynik.Pierwsza na prowadzenie wyszła Burza,po podaniu od Michała Grygierczyka świetną okazję sam na sam z bramkarzem gospodarzy miał Krzysztof Czarnowski i nie zmarnował tej sytuacji.Po chwili ten sam zawodnik został sfaulowany w polu karnym Trojanu i do "jedenastki" podszedł Michał Grygierczyk,ale niestety żle uderzył w piłkę i nie trafił w bramkę.Do przerwy 1:0 dla Burzy,chociaż gospodarze także stwarzali sobie sytuacje.Druga połowa to bramka dla Trojanu i szybka odpowiedż naszego zespołu.Zagranie Marcina Pawlaka do Michała Grygierczyka i znowu Burza prowadzi 2:1.Gospodarze wyrównuja z rzutu karnego i dokładają jeszcze jedną bramkę,wygrywają 3:2.Nasz zespół zagrał dobry mecz z wyżej notowanym rywalem,ale zabrakło szczęścia do lepszego rezultatu.