Aktualności

Kolejka nr4

• autor: burza2010, 2012-09-03 17:47

Wyjazdowy komplet.....

W kolejny mecz wyjazdowy nasza Burza rozegrała w Tarnowie i pokonała miejscową Tarnovię3:2.W piewrszej połowie gospodarze objęli prowadzenie w 20 min,po przypadkowym strzale ze "szpica".Burza w 30 min wyrównała po zagraniu piłki przez debiutującego w barwach Burzy Damiana Smusza do Łukasza Marusiaka ten drugi zdobywa bramkę na 1:1.W 37 min. po zagraniu Grzegorza Niemczyka do Krzysztofa Prokopa ten głową odbija piłkę do Damiana Smusza ten balansem ciała ogrywa obrońce Tarnovii i strzałem z 16 m daje prowadzenie dla Burzy.Wynik ten utrzymał się do przerwy.Po przerwie w 60 min po zgraniu piłki przez Marcina Bizgienia do Łukasza Marusiak ten ponownie trafia do bramki gospodarzy.Póżniej incjatywa należała do zawodników z Tarnowa,ale w bramcę Remigiusz Kieloch,a w obronie Mirosław Bełch coraz to wygrywali pojedynki z graczami Tarnovii.Nasz zespół wyprowadzał kontry i zamiast strzelić 4 bramkę,w 83 min straciliśmy 2 gola i wynik tym samym został ustalony na 3:2 dla Burzy.