Aktualności

Kolejka nr20

• autor: burza2010, 2013-04-22 19:18

Wpadka w Wojborzu....

Nie udał się pierwszy mecz w rundzie wiosennej seniorom Burzy,którzy ulegli w Wojborzu miejscowemu ATS 1:2.Prowadzenie dla naszego zespołu już w 10min.po zamieszaniu w polu karnym przytomnie zachował się Paweł Niemczyk-strzelił i było 1:0.Póżniej gospodarze przejeli incjatywę i do przerwy dwa razy pokonali Remika Kielocha i prowadzili 2:1.Druga połowa nieciekawego meczu to dwa karne najpierw dla gospodarzy po faulu naszego bramkarza.Do piłki podchodzi zawodnik Wojborza Wnęt i strzela,a świetną paradą popisuje się Kieloch.Drugi rzut karny tym razem dla drużyny Burzy w 92 min.zawodnik Wojborza Wnęta w polu karnym sfaulował naszego kapitana Mirosława Bełch,za wulgarną krytykę sędziego Wnęt otrzymał czerwoną kartkę.Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Marcin Rudzki i strzelił tak samo jak poprzednik z Wojborza,że bramkarz obronił i można powiedziec,że wygrał mecz gospodarzą.