Aktualności

Kolejka nr21

• autor: burza2010, 2013-04-29 19:30

Do przerwy 2:2....

Mecz z Polonią Bystrzyca Kł. bardzo dobrze się zaczął dla drużyny Burzy,bo już w 4 min. Robert Pilch wypuszcza w pole karne Pawła Niemczyka-zagranie do Marcina Pawlaka i jest 1:0.Dobry początek,ale pożniej incjatywe przejęli goście ,najpierw nie wykorzystali rzutu karnego.Świetna interwencja Remigiusza Kielocha,ale za parę minut było 1:1,zaś w 25 min było już 2:1 dla przyjezdnych.W końcówce pierwszej połowy po zagraniu Pilcha ponownie na listę strzelców wpisał się Pawlak.Druga połowa to brak koncetracji w naszym zespole,goście szybko strzelili dwie bramki i wyszli na prowadzenie 4:2.Pózniej jeszcze po faulu w polu karnym naszego bramkarza ustalili wynik mecz z rzutu karnego na 5:2.O ile w pierwszej połowie nasz zespół stworzył kolektyw,to druga połowa przespany początek i brak pomysłu na strzelenie kontaktowej bramki.

JUŻ W NAJBLIŻSZĄ ŚRODĘ NASTĘPNA KOLEJKA A-KLASY NASZA BURZA UDA SIĘ NA MECZ WYJAZDOWY DO OŻAR NA POJEDYNEK Z INTEREM O GODZ.17.00.

WYJAZD ZE SŁUPCA O GODZ.15.15,ZAŚ Z DZIKOWCA O 15.30.