Aktualności

Kolejka nr6

• autor: burza2010, 2020-10-11 17:10

Derby w Dzikowcu....

W dzisiejszej 6 kolejce rozgrywek IV grupy wałbrzyskiej b-klasy wpadło 38 bramek. Największa ilość została zanotowana w meczu Burzy Dzikowiec z TOM-DAR Ludwikowice, w którym to nasz zespół pokonał gości aż 8-1. Najmniej bramek wpadło w meczach Czarni Braszowice vs. Tarnovia Tarnów 0-3 ormbierzyceaz w hicie kolejki Kłos Laski vs. Sparta Stary Waliszów 3-0. Gospodarze meczów strzelili 23 bramki a goście 15.

W dniu dzisiejszym na zbiórkę przed DERBAMI zebrało się UWAGA!!! aż 21 zawodników. Trener na mecz wybrał 18 bo tylko tyle można wpisać w protokół meczowy. Po bardzo bolesnej porażce w Starym Waliszowie nie liczyliśmy na nic innego jak zwycięstwo. Drużyna z Ludwikowic po wysokiej wygranej z Czarnymi Braszowice również obrała sobie za cel 3pkt. Mecz ułożył się bardzo po naszej myśli gdyż już w 3 minucie na prowadzenie wyprowadza nas Kacper Plewniak. Radość z prowadzenia trwała do 10 minuty, kiedy to po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę głową zdobył niepilnowany Kamil Walkowski. Remis trwał tylko 2minuty, gdyż w 12 minucie na 2-1 podwyższa Kamil "KOZA" Górzyński. W 27 minucie jest już 3-1. Zdobywamy bramkę z rzutu karnego, który wykorzystuje Jakub Niemiro.W 30 minucie prowadzimy już 4-1 a na listę strzelców po raz drugi w tym meczu wpisuje się Kamil Górzyński. Goście próbowali zdobyć jakąkolwiek bramkę jeszcze w pierwszej połowie ale świetnie dysponowani byli dziś wszyscy piłkarze Burzy. W 39 minucie dobijamy rywala w tej części spotkania a na listę po raz drugi wpisuje się Jakub Niemiro. Na przerwę schodzimy ze świetnym wynikiem 5-1 dla naszego zespołu. Druga połowa spotkania to próby ataków ze strony drużyny TOM-DAR z których górą wychodzili obrońcy oraz nasz bramkarz. W 56 minucie strzelamy bramkę na 6-1 a jej strzelcem pozostaję Grzegorz Niemczyk. W 75 minucie wygrywamy już 7-1. Strzałem głową Łukasz Marusiak pokonuje Sebastiana Banacha. W 86 minucie drugi raz na listę wpisuje się Łukasz Marusiak ustalając końcowy wynik. Wygrywamy z TOM-DAR Ludwikowice 8-1.

Wyniki 6 kolejki:

Burza Dzikowiec-Tom Dar Ludwikowice 8:1

Bramki:Plewniak,Górzyński 2,Niemiro 2,Niemczyk,Marusiak 2(Burza)-Walkowski(Tom-Dar)

Zrzeszeni Niwa-WLKS Wambierzyce 5:4

Bramki:Herba-samobój,Krajewski 2,Kraj,Wach(Zrzeszeni)-Kurpil,Curlej,Dudzik,Miszczak(WLKS)

Czarni Braszowice-Tarnovia Tarnów 0:3

Bramki:Pawłowski,Gancarczyk,Łotysz(Tarnovia)

Kłos Laski-Sparta Stary Waliszów 3:0

Bramki:Chrobak,Makuch,Dudzic(Kłos)

Granica Tłumaczów-LKS Bierkowice 5:2

Bramki:Borkowski 2,Domagała 2,Jarosz(Granica)-Mastalerz,Milewski(LKS)

Piasek Potworów-Orzeł Mąkolno 2:5

Bramki:Urban,Kuchciak(Piasek)-Głąb 2,Ślęziak,Kędzierski,Krasny(Orzeł)