Aktualności

Kolejka nr 7

• autor: burza2010, 2020-10-18 16:53

Wreszcie wygrana na wyjeżdzie....

W niedzielę 18 października nasz zespół udał się na mecz z drużyną Tarnovia Tarnów. Mecz rozegrany został na boisku w Braszowicach, ponieważ gospodarze remontują swoje boisko. Wraz z trenerem Rafałem Rozumkiewiczem na mecz udało się 16 zawodników. Na początku meczu dominowaliśmy zespół z Tarnowa, który spotkanie rozpoczął w 10-osobowym składzie. Niestety nie potrafiliśmy tego wykorzystać a sytuacji było ponadto. Około 20 minuty w drużynie Tarnovii pojawił się 11 zawodnik i siły się wyrównały. Mówi się że nie wykorzystane sytuacje się mszczą. Po raz kolejny w tym sezonie to powiedzenie sprawdziło się na naszej drużynie. W 22 minucie na listę strzelców wpisuje się Mariusz Borys. Burza przegrywa 1-0 i tak kończymy też pierwszą połowę. Druga połowa zaczyna się dla nas najgorszym scenariuszem jaki mogliśmy sobie wyśnić. W 47 minucie Tarnovia przeprowadza kontrę a nasz stoper Adrian Denysiewicz ratuję się faulem taktycznym za co dostaję czerwoną kartkę. W 60 minucie kolejny cios naszej drużynie zadaje Tadeusz Rychter który wyprowadza gospodarzy na dwubramkowe prowadzenie. Przegrywamy 2-0. Ławka rezerwowych, trener, prezes, kierownik oraz kibice zgromadzeni na boisku nie wierzyli już o chociażby wywiezienie 1pkt. Natomiast my jako drużyna pokazaliśmy siłę walki i charakteru. Zaczęło się w 70 minucie, kiedy to bramkarza gospodarzy pokonuje Martin Osiecki, który dał cień nadziei o choćby remis. 10 minut później jest już 2-2, a na listę strzelców wpisuję się Kamil Górzyński. Niesieni dopingiem kibiców oraz ławki rezerwowych dobijamy rywala w 85 i 86 minucie a na listę strzelców wpisują się odpowiednio Adam Olczyk oraz Jakub Niemiro. Mecz kończymy zwycięstwem 4-2.