Kolejka nr 8

• autor: burza2010, 2020-10-25 17:11

U siebie wygrywamy.....

Bierkowice zdominowane przez nasz zespół!!!!! Seria zwycięstw podtrzymana.
W dniu dzisiejszym tj. 25 października podejmowaliśmy na własnym boisku drużynę LKS-u Bierkowice. Drużyna gości była uważana za faworytów tego meczu, ale to co zrobiła nasza drużyna to w opisie poniżej.
Na meczu trener do dyspozycji miał 15 zawodników. Podbudowani ostatnimi zwycięstwami liczyły się dla nas tylko kolejne 3 punkty. Mecz był rozgrywany na bardzo wysokim poziomie. Nasza drużyna już w 11 minucie wychodzi na prowadzenie. Na listę strzelców wpisuje się Jakub Niemiro. W 27 minucie prowadzimy już 2-0 a gola zdobywa Kamil Górzyński. 2 minuty później jest już 3-0 a drugą swoją bramkę zdobywa Kamil Górzyński. W 36 minucie swojego debiutanckiego gola zdobywa Tomasz Sobota. Wynik na tablicy wyników 4-0. Kolejna bramka to piękny strzał Dawida Salbierza w 39 minucie. Wynik 5-0. Tuż przed gwizdkiem sędziego kończącym pierwszą połowę poraz drugi na listę strzelców wpisuję się Dawid Salbierz. Do przerwy prowadzimy 6-0 choć można uznać to za najmniejszy wymiar kary, ponieważ świetny strzał Kacpra Plewniaka obronił bramkarz gości oraz w sytuacji sam na sam Kamil Górzyński mijając bramkarza nie trafił w bramkę. Goście również mieli kilka sytuacji, ale świetnie spisywali się tego dnia obrońcy oraz nasz bramkarz Marcin Gliwiński. Druga połowa to śmielsze ataki gości, które poskutkowały w 52 minucie kiedy to w polu karnym Krzysztof Prokop fauluje zawodnika gości a jedenastkę pewnie wykorzystuje Marcin Bazelak. W 63 minucie wynik ulega po raz kolejny zmianie. Po dobrym dośrodkowaniu bramkę dla drużyny z Bierkowic zdobywa Jakub Mastalerz. W 79 minucie wynik ustala Kacper Plewniak. Końcowy wynik po ostatnim gwizdku sędziego to 7-2 dla Burzy. Odnotujemy zatem 3 zwycięstwo z rzędu i dzięki temu meczowi awansujemy na 5.pozycje w tabeli.

Wyniki 8 kolejki:
Burza Dzikowiec-LKS Bierkowice 7:2(6:0)
Bramki:Niemiro,Górzyński 2,Salbierz 2,Sobota,Plewniak(Burza)-Bazelak,Mastalerz(LKS)

Zrzeszeni Niwa-Granica Tłumaczów 1:3
Bramki:Miga(Zrzeszeni)-Wilczek 2,Borkowski(Granica)

Czarni Braszowice-WLKS Wambierzyce 3:3
Bramki:Gancarczyk,Cych,samobójcza(Czarni)-Bagiński(WLKS)

Orzeł Mąkolno-Sparta Stary Waliszów 1:4
Bramki:Ślęziak(Orzeł)-Kruk 3,Dulik(Sparta)

Kłos Laski-Tarnovia Tarnów (Goście nie przyjechali na mecz) 3:0

Piasek Potworów-Tom-Dar Ludwikowice 0:2