Kolejka nr 9

• autor: burza2010, 2021-10-25 07:57

Porażka na koniec rundy....

W dniu dzisiejszym odbyła się ostatnia kolejka w rundzie jesiennej wałbrzyskiej B-klasy grupy V. Do Dzikowca przyjechał zespół WLKS WAMBIERZYCE.
Przed pierwszym gwizdkiem sędziego uczciliśmy minutą ciszy pamięć zmarłego działacza naszej drużyny Pana Janusza Lisa

1️⃣połowa zaczęła się dla nas źle. Już w 3 minucie tracimy bramkę. Strzelcem Bartosz Rudzki. Wynik 0-1 dla gości. Nasz zespół ruszył od razu do odrabiania straty. Już w 15 minucie udało się doprowadzić do remisu. Jakub Niemiro dostrzegł w polu karnym Łukasza Marusiaka a ten z odległości kilku metrów pokonał Piotra Rolę. Po tej bramce typowy mecz walki, każda drużyna chciała udowodnić swoją wyższość, lecz wynik nie ulega zmianie.

2️⃣połowa to nadal walka o każdy centymetr boiska. Graliśmy jak równy z równym. Strzeliliśmy nawet bramkę na 2-1 ale sędzia boczny pokazał pozycję spaloną jednego z naszych zawodników i Arek Wardak nie mógł cieszyć się ze zdobytego gola. Burza stwarzała swoje sytuację jeszcze parę razy ale albo minimalnie mijały one bramkę lub świetnie bronił Rola. Gdy wszyscy myśleli że po raz 8️⃣z rzędu nie zostaniemy pokonani w doliczonym czasie gry bramkę na wagę zwycięstwa dla drużyny gości zdobył po raz drugi Bartosz Rudzki.

Dziękujemy drużynie z Wambierzyc za mecz. Widzimy się na wiosnę.

Słowa Podziękowania dla chłopaków za całą rundę jesienną, dla Trenera Rafała Rozumkiewicza, całego zarządu oraz kibiców za wsparcie. Do zobaczenia w rundzie wiosennej.