Sparing z Granicą Tłumaczów 0:5 Zima 2011

Aktualności

Porażka

• autor: burza2010, 2010-05-02 09:09

W sobotę 1 maja 2010r. w ........

W sobotę 1 maja 2010r. w Kamieńcu nasz zespół rozgrywał mecz z tamtejszym Zamkiem.Nasz zespół wystąpił w meczu w zmienionym ustawieniu,spowodowane to było kartkami i innymi przyczynami losowymi.W bramcę zadebiutował Adrian Gładysz,który pokazał się z bardzo dobrej strony.Początek meczu był bardzo wyrównany.gospodarze próbowali wrzutek ze środkowej części boiska,zaś nasi zawodnicy grożnie kontratakowali stwarzając sobie dwie dogodne sytuację.Najpierw ładny strzał z woleja J.Karpowicza minimalnie przeszedł nad poprzeczką Zamka,zaś chwilę póżniej w sytuacji na 1:0 dla Burzy nie wykorzystał Wilmański strzelając tuż obok pustej bramki.Pierwsza połowa była w miarę wyrównana,w tym czasie postraszyliśmy gospodarzy wykonując kilka  rzutów rożnych i z autu,ale do przerwy wynik był 0:0.W drugiej połówie Zamek przystąpił do ofensywy,spychając nasz zespół do głębokiej defensywy.Po rzucie rożnym kapitan Zamka strzelając głową trafił w poprzeczkę.Po kwadransie gra znowu się wyrónała,świetną okazję do strzelenia bramki dla Burzy miał R.Lis,ale na trudnym boisku żle trafił w piłkę i obrońcy Zamka wybili ją z pustej bramki.Do 68 min.obrona Burzy grała wyśmienicie,jeden błąd-nawet przypadek spowodował,że w tej minucie piłka spadła pod nogi napastnika Zamka i w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem uderzył tak,że Gładysz odbił ją,ale tak pechowo,że wróciła ona z powrotem pod nogi strzelca i wobec dobitki już nie dał rady jej wybronic.0:1 dla Zamka i euforia wśród kibiców gospodarzy,którzy przez cały mecz głośno dopingowali swój zespół w zorganizowanej grupie.Kilka roszad w drużynie i Burza przystąpiła do ataku na bramkę Zamka.Najlepszą sytuację miał R.Lis,który prawie z połowy boiska lobował bramkarza,ale powracający do bramki Margasiński-bramkarz Zamka końcówkami palców wybronił na 15 metrze tą sytuację.Kilka wrzutek na bramkę gospodarzy,nie dało żadnego rezultatu,a na koniec atomowy strzał z rzutu wolnego J.Karpowicza przeszedł tuż nad bramką gospodarzy.Po twardej i nieustępliwej walce nasz zespół przegrał 0:1 z Zamkiem,w poniedziałek 3 maja o 17 w Dzikowcu gramy z KS Polanica Zdrój,która zwyciężyła wysoko na własnym boisku Śnieżnik Domaszków aż 5:2.