Aktualności

Zwycięstwo

• autor: burza2010, 2010-06-20 20:05

Orlęta zawiodły?

Kto myślał,że Krosnowicom uda się wygrać z Burzą,mocno musiał się uderzyć w pierś i zastanowić,jak drużyna Orląt wygrała te ostatnie mecze.Żeby nie pastwić się nad drużyną z Krosnowic,to wynik tego meczu 5:0 dla Burzy,a mogłobyć dużo więcej.Przy porażce Polanicy Zdrój nasz zespół-utrzymał się w A-klasie,gratulację i lepszego startu w przyszłym sezonie(żeby nie pisali na swoich stronach,że daleko i boisko nie takie,ale drużyna solidna itp.).Początek meczu zaczął K.Wandzel po indywidualnej akcji i gol w 5min. prowadzenie dla Burzy.Póżniej trochę gra się wyrównała,goście do przerwy praktycznie nie oddali strzału w kierunku bramki strzeżonej przez M.Rudzkiego.Do przewrwy 1:o dla Burzy,a po przerwie to już koncert kolejno bramki strzelali w 50 min.Koprowski,60 ponownie Koprowski.W końcówce kilka roszad i dalej na 4:0 J.Karpowicz,a w ostatniej minucie po rzucie karnym Z.Tarań i 5:0 stało się faktem.Po meczu tylko smutek na twarzach zespołu z Krosnowic i radość miejscowych,że po dobrym meczu tylko 5:0 ,a mogłobyć więcej.