Aktualności

Kolejka nr2

• autor: burza2010, 2010-08-23 09:21

Zwycięstwo i pierwsze punkty....

W niedziele 22 sierpnia 2010r. o godz.17 na boisku w Dzikowcu piłkarze A-klasowej Burzy podejmowali rywala z Wojborza ATS.Od początku widać,że oba zespoły różnią się składami od poprzedniego spotkania,zmienili się także trenerzy w obu zespołach.W Burzy zabrakło kontuzjowanego bramkarza K.Sawickiego i do bramki musiał stanąć M.Rudzki i spisywał się bardzo dobrze w całym meczu.Do składu powrócił M.Pawlak i M.Wilmański,którzy powrócili z urlopu,a także zadebiutował w barwach Burzy,dobrze znany kibicom R.Fornal.Początek meczu należał do miejscowych,szczególnie piłka szukała w polu karnym popularnego Szopena,ale jakoś nie mógł w dniu dzisiejszym skierować piłki do bramki.Po 20 minutach gra się wyrównała,a sytuacji bramkowych było zdecydowanie mniej,dopiero w 33min.K.Wandzel wykorzystał sytuacje sam na sam i Burza objęła prowadzenie.W ostatniej minucie bramka dla ATS-u padła po wrzucie piłki z wolnego w pole karne i strzałem głową zawodnika z ATS i było1:1.Po przerwie plac gry opóścił kontuzjowany  R.Fornal,a na boisku pojawił się K.Orwat i po jego indywidualnej akcji i zagraniem w "uliczkę" do M,Wilmaańskiego,temu drugiemu nie zostało nic tylko kiwnąć bramkarza gości i skierować piłkę do pustej bramki.Do końca meczu wynik już się nie zminił i Burza odniosła zasłużone zwycięstwo 2:1.Oby tak w następnych mczach nasz zespołu walczył i odnosił zwycięstwa.