Aktualności

Kolejka nr 4

• autor: burza2010, 2010-09-05 18:55

Wygrana z Hutnikiem.....

W niedziele 5 września 2010r. o godz.16 na boisku w Dzikowcu Burza zwyciężyła Hutnika Szczytna 5:2.W dzisiejszym meczu trener naszej dużyny p.Kasprzyk po raz pierwszy miał do dyspozycji szeroką kadrę na mecz wstawiło się18  zawodników,co w pierwszych meczach z tym było różnie,kontuzje,okres urlopowy.Do bramki powrócił K.Sawicki nominalny pierwszy bramkarz,a M.Rudzki mógł zagrać na swojej pozycji w obronie.Mecz lepiej rozpoczęli przyjezdni,którzy dłużej utrzymywali się przy piłce kilka razy zagrażając bramcę Burzy.Od 15 minuty zaatakowali gospodarze,stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji,gdy wydawało się,że Burza strzeli gola-drużyna Hutnika wyprowadziła kontrę w 29 minucie,daleki przerzut z obrony do napastnika i ten w sytuacji sam na sam z K,Sawickim strzałem-lobem zdobywa pierwszą bramkę w tym spotkani i wynik brzmi 0:1 dla gości.Przyjezdni z prowadzenia cieszyli się zaledwie 3 minuty,a pózniej nastąpiło 7 minut i 3 bramki dla Burzy.W 32 minucie dośrodkowanie K.Wandzla z rzutu rożnego i nożyce J.Karpowicza i jest 1:1.W 35 minucie M.Wilmański otrzymuje prostopadło piłkę w polu karnym,strzela ale bramkarz broni jego strzał,ale wobec dobitki już nie ma szans i jest 2:1 dla gospodarzy.W 39 minucie K.Wandzel z 25 metra oddaje atomy strzał w poprzeczkę ta odbija się tuż przed linią bramkową,do piłki podbiega J.Karpowicz i ku uciesze miejscowych kibiców płaskim strzałem w długi róg pokonuje bramkarza Hutnika.Do przerwy wynik brzmi 3:1 dla Burzy.Drugą połowę znowu rozpoczęli goście,nasz zespół został cofnięty pod swoją bramkę i cały czas się bronił.Goście ze Szczytnej w 65 minucie po zamieszaniu w polu bramkowym strzelają bramkę i robi się nieciekawy wynik 3:2.Nasz zespół gra z kontry,w 75 minucie piłkę otrzymuję M.Pawlak wypuszcza prostopadłym podaniem J.Karpowicza i ten płaskim strzałem za pola karnego obok bramkarza Hutnika strzela 4 bramkę dla Burzy i zdobycz hat-ricka przez niego w tym meczu stała się faktem.W 80 minucie K.Wandzel dośrodkowuje z rzutu rożnego piłka odbija się od nogi obrońcy ze Szczytnej i wpada do bramki gości.Wynik meczu 5:2 dla Burzy,która przełamała ostatnio zła passę meczów z Hutnikiem,wygrywając zasłużenie,ale trzeba przyznać,że drużyna ze Szczytnej gra ciekawą piłkę,tylko zbyt dużo popełnia błędów w formacji obronnej.Była to trzecia wygrana naszego zespołu w tym sezonieBrawo i oby tak dalej!