Aktualności

Seniorzy

• autor: burza2010, 2010-10-24 17:47

Wygrana po ciężkim meczu....

W bardzo zimną i wiatrzystą niedziele 24 pażdziernika o godz.15 na własnym boisku nasza Burza rozegrała mecz z Łomniczanką Łomnica i wygrała 2:1.Mecz rozpoczął się od lepszej gry gości,ale prowadzenie w 9 minucie zdobyli gospodarze po bramcę z rzutu wolnego ,piłka odbiła się od zawodnika gości i wpadła do bramki,a strzelcem był G.Niemczyk.W 15 minucie było już 2:0 i tym razem bramkę dla naszego zespołu zdobył J.Karpowicz.Mecz w pierwszej połowie był bardzo wyrównany,zaś w drugiej bardzo znaczną przewagę zdobyli goście,ale strzelili bardzo przypadkową bramkę i wynik do końca brzmiał 2:1 dla Burzy.Trzeba przyznać,że dobrze bronił  K.Sawicki,który fenomenalnie obronił strzał z 20 m,gdzie piłka zmierzała w okienko jego bramki.Nasz zespół grał z kontry,ale bramkarz gości bronił dość szczęśliwie.Po ostatnim gwizdku sędziego wybuchła wielka radość naszych zawodników i nie ważne w jakim stylu,ale ważne są 3 pkt.W obecnej sytuacji kadrowej naszego zespołu liczą się każde punkty,a sytuacja w tabeli pozwala nam patrzeć z optymizmem w przyszłość.Jedynie szkoda tylu żółtych kartek,które łapiemy w głupi sposób,ale sytuacja na boisku,jego przebieg wytwarza w naszym zespole,nie potrzebny stres i błędy,a w konsekwencji kartki.Pamiętajmy,że zgoda buduje,a nie zgoda rujnuje....więc dlatego na spokojnie trzeba rozmawiać na treningach,a nie po meczu w nerwowej atmosferze w szatni.Aha najważniejsze wielka pochwała dla R.Lisa,zagrał bardzo dobry mecz w obronie,a także przyjmował piłkę i mądrze rozgrywał-oto chodzi w grze w środku pomocy+.