Aktualności

Seniorzy

• autor: burza2010, 2010-11-15 09:37

Porażka w derbach....

W niedzielę 14 listopada 2010r. o godz.14 została rozegrana ostatnia kolejka w rundzie jesiennej A-Klasy w sezonie 2010/2011.Do Dzikowca na pojedynek derbowy gminy Nowa Ruda,przyjechał lider Piast Nowa Ruda.Po bardzo emocjonującym meczu zasłużenie wygrał Piast 5:1,choć prowadzenie objęła Burza po strzale Z.Tarania.Do przerwy goście zdołali jeszcze doprowadzić do remisu.Druga odsłona zdecydowanie dla Piasta,przy wyniku 3:1 dla gości sędzia nie unał bramki dla naszego zespołu(piłka zdecydowanie była za linią bramkową po srzale R.Pilcha).W końcówce goście strzelili dwie bramki,po błedzie naszych obrońców.Na usprawiedliwienie naszego zespołu,trzeba przyznać zmęczenie po meczu w Bystrzycy Kł. dało znać o sobie i brakło sił,w pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany,a druga połowa to już mecz na mniejszych obrotach i błędy po ,których goście strzelili bramki.