Aktualności

Kolejka nr17

• autor: burza2010, 2011-03-27 19:43

Zwycięstwo wyjazdowe........

W dzisiejszym meczu rozegranym w Wojborzu,nasz zespół pokonał gospodarzy zespół ATS 2:0.Bramkę dla naszego zespół strzelił już w 13 min.Kamil Orwat po wrzucie piłki z autu przez Damiana Lisa.Po kwadransie dobrej gry naszego zespoł uszło powietrze i zamiast rozgrywać piłkę dołem dostosowali się do drużyny ATS-u i zaczęłą się nudna kopanina na boisku.Mało akcji,zaś więcej walki i mnóstwo strat i niedokładności,więcej zamieszania było pod naszą bramką.Gospodarze próbowali,ale nie udało im się do przerwy zmienić wyniku.Druga połowa podobna do pierwszej,jednak to my stworzyliśmy sobie więcej sytuacji bramkowej,po jednej z akcji grający trener Marcin Rudzki po sprytnym zagraniu Rafała Fornala strzlił płasko po ziemi i było 2:0.Chwilę grozy przeżyli zawodnicy i kibicę w 75 min.kiedy to Łukasz Gładysz wychodził na czystą sytuację,a obrońca ATS-u brutalnie go sfaulował i mecz został na chwilę przerwany(Łukasz został po meczu karetką przewieziony do szpitala,miejmy nadzieję,że nie doszło do jakiegoś grożnego uszkodzenia stopy).Zawodnik ATS-u odziwo ukarany został tylko żółtym kartonikiem,ale że miał już wcześniej jedną kartkę musiał opóścić boisko.Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i nasz zespół odniósł zwycięstwo i zaikasował kolejne 3pkt.Po słabym meczu,takie podsumowanie,że naszę mecze wyjazdowe w Wojborzu zawsze kończą się urazami i gospodarze,zawsze w rozegranym meczu kończą mecz w osłabionym składzie z powodu czerwonych kartek........