Aktualności

MECZ

• autor: burza2010, 2011-05-24 08:20

Wyjazd do Łomnicy i .........

W niedzielnym mevzu rozegranym w Łomnicy nasz zespół seniorów pokonał Łomniczankę 3:2.Mecz bardzo dobrze ułożył się dla naszej drużyny,bo już w 40 sek. Kamil Orwat wrzucił piłkę w pole karne,a Kamil Wandzel technicznym strzałem w długi róg bramki dał prowadzenie naszej Burzy.W 10 min. było już 2:0,a bramkę strzelił Michał Grygierczyk dobijając strzał K.Wandzla.W 35 min. było już 3:0,a na listę strzelców wpisał się Piotr Polak.Dominacja naszego zespołu nie podlegała dyskusji,szkoda tylko że,M.Grygierczyk przestrzelił w 20min. będąc na wprost bramki z 8 metra uderzył minimalnie nad poprzeczką.Zaś po strzale P.Polaka piłka także przeszła tuż nad poprzeczką.Do przerwy schodziliśmy z przewagą 3 bramek po dobrej zespołowej grze i zaangażowaniu całego zespołu.Druga połowa to już przewaga zespołu Łomniczanki,efektem tego 2 bramki i zwycięstwo naszego zespołu 3:2 stało się faktem. W drugiej połowie graliśmy z kontry,ale nie potrafiliśmy strzelić 4 bramki i dla tego w końcówce trochę nerwów i zamieszania pod naszą bramką,ale fantastycznie tego dnia bronił nasz bramkarz Krzysztof Sawicki.Podsumowując nasz zespół pokazał charakter,że potrafi grać dobre mecze i wwalczyć na całym boisju.BRAWO!!!